KONST / Litografier / Färglitografier 14797511
nr 1479 7511
Bengt Böckman
(1926-2014), Sverige
Färglitografier, 4 st. Signerad, numrerad 28/199 cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Bengt Böckman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Lund 1926, död 2014.
Utrop:
600 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:21:36
Bengt Böckman
Läs mer om Bengt Böckman